Lekarze, specjaliści dostępni w naszych kameralnych gabinetach:

lek. Krzysztof Karwat

Specjalista kardiolog

Specjalista kardiolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pracuje w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Wykonuje zabiegi z zakresu kardiologii interwencyjnej (koronarografia, przezskórne interwencje wieńcowe PCI z implantacją stentów, cewnikowanie jam serca) oraz badania echokardiograficzne.

Na codzień zajmuje się diagnostyką pacjentów z niewydolnością serca, po operacjach kardiochirurgicznych, z wadami zastawkowymi, wadami wrodzonymi serca, kardiomiopatiami oraz pacjentami w stanach nagłych, zagrażających zdrowiu i życiu.
Jest wykładowcą na kursach specjalizacyjnych z echokardiografii. Ponadto jest autorem i współautorem prezentacji konferencyjnych oraz publikacji naukowych dotyczących zastosowania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w chorobach serca.
W gabinecie Apriori doktor przyjmuje w poniedziałki pod wieczór.

Krzysztof Karwat – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Piotr Golec

Specjalista ortopeda dorosłych

Specjalista ortopedii i traumatologii ruchu. Doktor nauk medycznych.
W APRIORI Centrum Zdrowia konsultuje ortopedycznie dorosłych w przypadku takich schorzeń narządu ruchu jak zespoły bólowe, przeciążeniowe czy pourazowe. Nie rzadko swoje konsultacje uzupełnia o badanie USG narządu ruchu. W pracy zawodowej w szpitalu zajmuje się w szczególności obrażeniami kończyn dolnych (stawu skokowego i stopy) oraz leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego, kolanowego oraz kręgosłupa.
W listopadzie 2020 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, tematem dysertacji była „Odległa ocena wyników operacyjnego leczenia stawowych złamań kości piętowej z zastosowaniem przezskórnych zespoleń małoinwazyjnych”.
Aktywnie uczestniczy w konferencjach, kursach, szkoleniach i warsztatach, głównie z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej narządu ruchu.

W gabinecie Apriori Doktor przyjmuje co tydzień we wtorki popołudniu.

Piotr Golec – ZnanyLekarz.pl

Lek. Jędrzej Kubica

Specjalista neurochirurg

Specjalista neurochirurgii dorosłych. Absolwent Collegium Medicum w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne realizował na Odziale Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Wojskowego w Krakowie. Na codzień zajmuje się ciężkimi przypadkami, wymagającymi hospitalizacji i leczenia operacyjnego neurochirurgicznego. Uczestnik kursów i konferencji w Polsce i za granicą, pozwalających na rozwój wiedzy i umiejętności. Główne zainteresowania to mało inwazyjne zabiegi operacyjne kręgosłupa- w tym termoablacja, bioniczne wspomaganie ruchu u chorych pozbawionych kończyn lub po udarach, regeneracja połączeń nerwowych. Niezwykle serdeczny i sympatyczny lekarz, dbający o komfort i najwyższy poziom opieki lekarskiej.
Wykonuje konsultacje neurochirurgiczne – kwalifikacje do leczenia operacyjnego, odczyty badań radiologicznych- rtg, tomografii, rezonansu i in., porady w zakresie chorób wymagających interwencji nieinwazyjnych i zabiegowych.
Posiada neurochirurgiczne doświadczenie z użyciem toksyny botulinowej w leczeniu migreny, bruksizmu, nadpotliwości i wykonuje takie zabiegi w naszej placówce. Można również skonsultować się z zakresu medycyny estetycznej i poddać zabiegom przy wykorzystaniu toksuny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

W Apriori doktor przyjmuje pacjentów w poniedziałki co drugi poniedziałek w godzinach wieczornych.

Jędrzej Kubica – ZnanyLekarz.pl

lek. Aleksandra Morawiecka-Juszczyk

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Aktualnie pod koniec specjalizacji z dziedziny endokrynologii w Klinice Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, zdała państwowy egzamin specjalizacyjny jeszcze w trakcie specjalizacji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, posiada certyfikat ukończenia kursu z zakresu ultrasonografii tarczycy organizowanego przez Polskie Towarzystwo Biopsji Narządowej we współpracy z Polskim Towarzystwem Endokrynologii Onkologicznej.
Szczególną uwagę zwraca na proces samokształcenia. Swoją wiedzę stale pogłębia na licznych kursach, szkoleniach oraz zjazdach naukowych poświęconych tematyce chorób endokrynologicznych. Wykonuje wszelkie konsultacje endokrynologiczne dorosłych oraz USG tarczycy.
Pani Doktor przyjmuje pacjentów w czwartki popołudniu, możliwe są również telekonsultacje endokrynologiczne.

Aleksandra Morawiecka-Juszczyk – ZnanyLekarz.pl

Doktor nauk medycznych. Absolwentka Wydziału Lekarskiego oraz studiów doktoranckich Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Laureatka Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe. Państwowy egzamin specjalizacyjny zdała jeszcze w trakcie szkolenia specjalizacyjnego.
Pracowała jako nauczyciel akademicki w Katedrze Endokrynologii oraz Katedrze Endokrynologii Ginekologicznej.
W 2019 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt.”Autoimmunologiczna choroba tarczycy jako wskaźnik immunologicznych przyczyn utrat ciąż”
Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu endokrynologii zdobywała w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz podczas staży i kursów w Polsce oraz za granicą.
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Ukończyła certyfikowane kursy ultrasonografii tarczycy oraz biopsji cienkoigłowej tarczycy.
Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie Dietoterapii oraz Dietetyki i Planowania Żywienia.
Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.
Jest autorem wielu publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

W Apriori pani Doktor przyjmuje pacjentów w poniedziałki wieczorem i wtorki przed południem.

Agnieszka Dubiel – ZnanyLekarz.pl

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie rezydent w Oddziale Klinicznym Urologii I Urologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
W swojej codziennej pracy w szpitalu zajmuje się diagnostyką i leczeniem (m.in. zabiegi laparoskopowe) chorób układu moczowego i szeroko pojętej urologii dorosłych.
Wykonuje badania USG układu moczowego oraz pracuje w szpitalnej poradni urologicznej.
W Apriori Centrum Zdrowia Doktor konsultuje, wykonuje badania USG oraz przeprowadza interwencje urologiczne i drobne zabiegi, w tym cewnikowanie pęcherza moczowego.

W Apriori doktor przyjmuje we wtorki popołudniu.

Marcin Wróżek – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Katarzyna Holcman

Specjalistka kardiolog

Doktor nauk medycznych. Specjalista kardiolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz University of Rochester w stanie New York w USA. Studia ukończone z wyróżnieniem, m.in. stypendystka Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce.
Szkolenie specjalizacyjne z kardiologii w realizowała w renomowanym, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, a dokładnie w Klinice Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Aktualnie pracuje również w Pracowni Medycyny Nuklearnej wysokospejcalistycznego szpitala. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w: Karolinska Institutet (Stockholm, Szwecja), Universita degli Studi di Cagliari (Cagliari, Włochy). Doktor nauk medycznych w Instytucie Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskim w Krakowie. Zajmuje się pracami naukowymi z szczególnym uwzględnieniem niewydolności serca, kardiomiopatii oraz infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Jest autorką kilkudziesięciu prac prezentowanych na międzynarodowych kongresach medycznych oraz publikacji w czasopismach naukowych.

W gabinecie lekarskim APRIORI Centrum Zdrowia konsultuje kardiologicznie oraz wykonuje badania: USG tętnic szyjnych i kręgowych, badanie echokardiograficzne serca (USG serca, ECHO serca) i EKG. Pacjentów przyjmuje w środy popołudniu.

Katarzyna Holcman – ZnanyLekarz.pl

lek. Marta Sędzielewska-Kotynia

Specjalista endokrynolog

Absolwentka kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, studia medyczne zakończyła z wyróżnieniem rektorskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami Uniweryteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest specjalistką z dziedziny endokrynologii.
Swoje umiejętności i wiedzę nieustannie pogłębia na licznych konferencjach i sympozjach naukowych.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego oraz posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie badania USG tarczycy.

Marta Sędzielewska-Kotynia – ZnanyLekarz.pl

lek. Piotr Szczerbiński

Specjalista Ortopeda dziecięcy

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego.
Obecnie pracuje jako Starszy Asystent Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w krakowskim Prokocimiu (USD). Wykonuje operacje z zakresu interwencji pourazowych kości i stawów, powszechnie spotykanych urazów sportowych (m.in. więzadeł, chrząstek, łąkotek), a także wrodzonych i nabytych zmian/deformacji układu ruchu (m.in. zwichnięcia bioderek, skrócenie kończyn).
Pozytywnie oceniany przez wymagających młodszych pacjentów i ich rodziców.

W naszym gabinecie lekarskim Apriori doktor konsultuje dzieci w każdym wieku i młodych dorosłych (0-18r.ż.), wykonuje USG narządu ruchu (USG ortopedyczne).
Precyzyjnie i z należytą starannością wykonuje również USG stawów biodrowych niemowląt i dzieci.
Przyjmuje pacjentów co tydzień w środy popołudniu (ostatnie cztery terminy to czas na konsultacje w trybie pilnym), a także rano w dwa piątki w miesiącu.

Piotr Szczerbiński – ZnanyLekarz.pl

lek. Mateusz Kózka

Specjalista chirurg naczyniowy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy zreazlizował w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Specjalista chirurgii naczyniowej, zdał egzamin specjalizacyjny jeszcze w trakcie szkolenia specjalizacyjnego. Na co dzień pracuje w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na szeroko rozumianej chirurgii tętnic (tętniaki aorty i tętnic obwodowych, miażdżycowe niedokrwienie kończyn dolnych, zwężenia tętnic szyjnych) oraz chirurgii układu żylnego. Dodatkowo interesuje się pełną diagnostyką ultrasonograficzną chorób tętnic i żył kończyn dolnych, a także odcinków biodrowych i brzusznych.

Autor prezentacji oraz prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej. Uczestnik licznych kursów i warsztatów organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU, PTChN i wiele innych. Członek zespołów badawczych w kilku międzynarodowych badaniach klinicznych.

W gabinecie Apriori doktor przyjmuje pacjentów we wtorki popołudniu. Wykonuje drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym z zakresu chirurgii ogólnej, diagnostykę USG i skleroterapię.

Mateusz Kózka – ZnanyLekarz.pl

lek. Maksymilian Kotynia

Specjalista kardiolog

Specjalista kardiolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie stażu podyplomowego w 2013 r. pracował w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Specjalizację realizował w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Główne zainteresowania skupiają się na profilaktyce i prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego. Stale uczestniczy w konferencjach, programach klinicznych, warsztatach, kursach USG, organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU i wiele innych. Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką kardiologiczną. Szuka prostych rozwiązań dla zdrowia w nowych technologiach.

W gabinecie lekarskim APRIORI wykonuje badanie echo serca, USG tętnic szyjnych, EKG oraz próbę wysiłkową na bieżni ruchomej w godzinach porannych i niekiedy dodatkowo w godzinach wieczornych.

Maksymilian Kotynia – ZnanyLekarz.pl

Mgr Jacek Wereda

Fizjoterapeuta dziecięcy, Osteopata

Magister fizjoterapii. Ukończona podyplomowa 4-letnia szkoła osteopatii OSD. Fascynat terapii manualnej. Certyfikowany dyplomowany terapeuta metody Mulligana. Po ukończeniu studiów na Wydziale Wojskowo-Medycznym w Łodzi (kierunek: fizjoterapia) zdobywał doświadczenie na oddziale neurologicznym oraz ortopedycznym Szpitala Klinicznego im. gen. Józefa Hallera w Łodzi, a także sanatoriach w Ustroniu-Zdroju.

Podstawą terapii jest właściwa diagnostyka. Każdy problem, wywołujący ból lub powodujący niemożność prawidłowego funkcjonowania ma swoją przyczynę. Pan Jacek ukończył wiele specjalistycznych kursów, m.in: Propriorecepytwna nerwowo-mięśniowa fasciliacja (PNF 1 i 2), osteopatyczna terapia blizn, postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania, kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej, kinesiology taping, stabilna łopatka i mobilny bark, kursy masażu, Brian Mulligan concept, ocena i analiza badań obrazowych kręgosłupa, palpomania 3D szyja i bark, terapia przepon i ich wpływu na zdrowie człowieka, skręcenie stawu skokowegoterapia wisceralna, osteopatia i inne.

W Apriori przyjmuje na indywidualną fizjoterapię oraz rehabilitację dzieci w wieku 0-8 lat (noworodki, niemowlęta i dzieci do wieku szkolnego), a także przeprowadza terapie z zakresu osteopatii pediatrycznej – we wtorki i czwartki w godzinach porannych 9:00-13:30.

Jacek Wereda – ZnanyLekarz.pl

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Codziennie praktykuje z pacjentami od wielu lat. W gabinecie zajmuje się leczeniem z wykorzystaniem holistycznych form terapeutycznych, między innymi opartych na neurologii funkcjonalnej i kinezjologii stosowanej. Każdy przypadek rozpatruje całościowo, dobierając odpowiednią metodę fizjoterapeutyczną oraz rehabilitację. Pracuje z pacjentami dorosłymi oraz dziećmi powyżej 12 roku życia.
Regularnie uczęszcza na kursy i szkolenia, które poszerzają fizjoterapeutyczne umiejętności. Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy skutecznie diagnozuje dolegliwości pacjenta, trafiając w sedno problemu.
Ukończone kursy:
– PNF (Proprioceptywne torowanie nerwowo–mięśniowe)
– FDM (Fascial Distortion Model czyli Model Zniekształcania Powięzi),
– Endometrioza i chroniczny ból miednicy,
– Staw biodrowy – osteopatyczne strategie,
– Masaż Tkanek Głębokich,
– Terapia Nerwowo-Mięśniowa,
– Kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie.

Pani magister często przyjmuje w godzinach porannych i przedpołudniowych kilka dni w tygodniu w gabinecie Apriori.

Małgorzata Kosek – ZnanyLekarz.pl

mgr Jakub Kołsut

Fizjoterapeuta

Absolwent studiów na kierunku fizjoterapia (licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie).
Zdobyte unikalne doświadczenie w pracy ze sportowcami z Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi.
Posiada bogate doświadczenie z pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi oraz neurologicznymi.
Proces terapeutyczny opiera na wiedzy zdobytej na studiach oraz specjalistycznych warsztatach i szkoleniach:
– PNF
– Terapia Manualna – Mulligan Concept
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kolano, staw skokowy)
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kręgosłup szyjny, piersiowy, lędźwiowy)
– Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
– Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
– Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej
– Kinesiology Taping
– Masaż
– Fizjoterapeutyczne badanie i leczenie zaburzeń napięcia mięśniowego
– Osteopatyczna Terapia Blizn
– Kettlebell

Pan magister przyjmuje pacjentów indywidualnych w Apriori kilka razy w tygodniu, często w godzinach popołduniowych.

Jakub Kołsut – ZnanyLekarz.pl

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, studia licencjackie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałą zarówno z pacjentami w szpitalu jak i prywatnych centrach fizjoterapii.
Na co dzień pracuje z pacjentami bólowymi, ortopedycznymi, a także młodzieżą dotkniętą wadą postawy.
Bogate doświadczenie w prowadzeniu Pilates Rehabilitacyjnego.
Dla każdego pacjenta dobiera indywidualny plan terapii dostosowany do jego potrzeb, dając gwarancję szybkiego powrotu do zdrowia.
Metodyka, specjalości:
– Terapia Manualna – Szkoła Niemiecka – moduł 1
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kręgosłup szyjny, piersiowy, lędźwiowy)
– Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
– Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
– Kinesiology Taping
– Masaż
– Fizjoterapeutyczne badanie i leczenie zaburzeń napięcia mięśniowego
– Osteopatyczna Terapia Blizn
– Pilates Rehabilitacyjny

Pani magister przyjmuje indywidualnych pacjentów kilka dni w tygodniu, często w godzinach wieczornych oraz w piątki rano.

Kamila Siedlecka – ZnanyLekarz.pl

mgr Katarzyna Staleńczyk

Psycholog dorosłych, certyfikowany psychoterapeuta

Magister psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także psychoterapeuta w procesie certyfikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrii oraz na Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie. Swoje umiejętności poddaje nieustannemu rozwojowi oraz stałej superwizji.

W APRIORI Centrum Zdrowia prowadzi psychoterapię indywidualną oraz udziela porad i konsultacji psychologicznych dla dorosłych oraz młodzieży od 15 roku życia. W pracy terapeutycznej stosuje podejście humanistyczno-egzystencjalne, starając się zapewnić szeroki wachlarz pomocy psychologicznej skoncentrowanej na indywidualnych potrzebach pacjenta. Zajmuje się zaburzeniami nastroju (depresja) i trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi; wspiera osoby w radzeniu sobie ze stresem oraz doświadczające kryzysu.

Katarzyna Staleńczyk – ZnanyLekarz.pl

lek. Paulina Suduł

Lekarz specjalista diabetolog oraz dyplomowana dietetyk kliniczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w I Oddziale Chorób Wewnętrznych, z Pododdziałem Diabetologii i Zaburzeń Metabolicznych oraz Pododdziałem Diagnostyki Endokrynologicznej Szpitala Bielańskiego w Warszawie oraz Oddziale Klinicznym Chorób Metabolicznych i Diabetologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalistka w dziedzinie diabetologii.
Ukończyła ponadto studia podyplomowe z zakresu dietetyki klinicznej MCKP Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również nauczycielem akademickim na Wydziale Lekarskim Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Swoje umiejętności i wiedzę nieustannie pogłębia na licznych konferencjach i zjazdach naukowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Obecnie w trakcie certyfikowanego szkolenia Szkoły Pompowej PTD.

Wykonuje wszelkie konsultacje diabetologiczne dorosłych oraz konsultacje dietetyczne, pani Doktor przyjmuje pacjentów w środy popołudniu.

Paulina Suduł – ZnanyLekarz.pl

Nasi lekarze, specjaliści, profesjonaliści

Nasz zespół to lekarze specjaliści, jak również lekarz rezydent pod koniec specjalizacji, a także magistrzy fizjoterapii i psychologii. Efekty ich pracy można ocenić po dobrym słowie zaopiekowanych pacjentów. Naszą misją jest jakość specjalistycznych usług.