Nasi lekarze, specjaliści, profesjonaliści

Nasz zespół to przede wszystkim życzliwy, empatyczny personel, dbający o najwyższy poziom opieki medycznej dla swoich pacjentów.
To lekarze specjaliści, jak również lekarze rezydenci pod koniec swoich specjalizacji, a także magistrzy fizjoterapii czy dietetyki klinicznej. Wszyscy są wyjątkowi, a efekty ich pracy można ocenić po dobrym słowie zaopiekowanych pacjentów.
Nie oferujemy wszystkiego, stawiamy na jakość. Chcemy się rozwijać, dając Państwu najlepszą opiekę. Bez zbędnych usług.

Profesjonaliści dostępni w naszych kameralnych gabinetach:

lek. Krzysztof Karwat

Specjalista kardiolog

Specjalista kardiolog, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pracuje w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Wykonuje zabiegi z zakresu kardiologii interwencyjnej oraz badania echokardiograficzne.

Jest autorem i współautorem prezentacji konferencyjnych oraz publikacji naukowych dotyczących zastosowania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w chorobach serca.

Krzysztof Karwat – ZnanyLekarz.pl

lek. Piotr Szczerbiński

Specjalista Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Obecnie pracuje jako Starszy Asysten Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w krakowskim Prokocimiu.
Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego.

W gabinetach APRIORI doktor wykonuje konsultacje dzieci w każdym wieku, USG narządu ruchu (w tym wykonuje USG stawów biodrowych dzieci i niemowląt). Konsultuje również osoby dorosłe z możliwością badania USG.

Piotr Szczerbiński – ZnanyLekarz.pl

Dr n. med. Paweł Rostoff

specjalista kardiolog | internista

Specjalista kardiolog, oraz specjalista chorób wewnętrznych.
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stypendysta Ministra Zdrowia, UJ, Grant PTK. Własną pracę doktorską obronił z wyróżnieniem w 2011r.
Od kilkunastu lat jest lekarzem w Klinice Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz pracuje w Poradni Kardiologicznej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Pawła II.
Jest autorem lub współautorem 8 rozdziałów w książkach kardiologicznych, 43 publikacji naukowych, 41 referatów na międzynarodowych kongresach i zjazdach naukowych, jest recenzentem artykułów w polskich i anglojęzycznych czasopismach naukowych – liczby te stale rosną.
W gabinecie lekarskim APRIORI wykorzystuje swoje doświadczenie i dzieli się wiedzą z pacjentami, których prowadzi, diagnozuje i leczy. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, oraz życzliwym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Paweł Rostoff – ZnanyLekarz.pl

lek. Mateusz Kózka

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Pracuje w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na szeroko rozumianej chirurgii tętnic (tętniaki aorty i tętnic obwodowych, miażdżycowe niedokrwienie kończyn dolnych, zwężenia tętnic szyjnych) oraz chirurgii układu żylnego. Dodatkowo interesuje się pełną diagnostyką ultrasonograficzną chorób tętnic i żył.

Autor prezentacji oraz prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej. Uczestnik licznych kursów i warsztatów organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU, PTChN i wiele innych. Członek zespołów badawczych w kilku międzynarodowych badaniach klinicznych.

Mateusz Kózka – ZnanyLekarz.pl

lek. Marta Sędzielewska

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia na Wydziale Lekarskim ukończyła z wyróżnieniem. W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z endokrynologii w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie przez kilka lat zdobywała doświadczenie zawodowe.

Aktualnie jest specjalizantem w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych o tematyce endokrynologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie badania USG tarczycy. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń hormonalnych – m.in. schorzeń tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy oraz otyłości, osteoporozy i zaburzeń miesiączkowania.

Marta Sędzielewska – ZnanyLekarz.pl

lek. Katarzyna Holcman

Lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz University of Rochester w stanie New York w USA. Studia ukończone z wyróżnieniem, m.in. stypendystka Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce.

Jest lekarką w trakcie specjalizacji z kardiologii w renomowanym, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, Klinice Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w: Karolinska Institutet (Stockholm, Szwecja), Universita degli Studi di Cagliari (Cagliari, Włochy). Jest doktorantem w Instytucie Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskim w Krakowie. Aktualnie zajmuje się pracą naukową z szczególnym uwzględnieniem niewydolności serca, kardiomiopatii oraz infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Jest autorką kilkudziesięciu prac prezentowanych na międzynarodowych kongresach medycznych oraz publikacji w czasopismach naukowych.

W gabinecie lekarskim APRIORI Centrum Zdrowia konsultuje kardiologicznie oraz wykonuje USG tętnic szyjnych i kręgowych, badanie echokardiograficzne serca (echo serca) i EKG.

Katarzyna Holcman – ZnanyLekarz.pl

lek. Maksymilian Kotynia

Lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie stażu podyplomowego w 2013 r. pracował w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z kardiologii w renomowanym, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Główne zainteresowania skupiają się na profilaktyce i prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego. Stale uczestniczy w konferencjach, programach klinicznych, warsztatach, kursach USG, organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU i wiele innych. Specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce kardiologicznej. Szuka prostych rozwiązań dla zdrowia w nowych technologiach.

W gabinecie lekarskim APRIORI wykonuje badanie echo serca, USG tętnic szyjnych, EKG oraz próbę wysiłkową na bieżni ruchomej. Scala zespół APRIORI dla dobra pacjenta.

Maksymilian Kotynia – ZnanyLekarz.pl

mgr Karina Janikowska

Dietetyk ogólny, kliniczny, sportowy

Absolwentka kierunku dietetyki klinicznej i żywności ekologicznej w Krakowie.
Monitor i koordynator badań klinicznych.
Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
Członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
Dietetyk sekcji pływackiej klubu KS Korona Kraków.
Współtworzy stronę nt. triathlonu www.tri-fun.pl gdzie doradza od strony żywieniowej.
Wyróżniona przez prezydenta brązowym krzyżem zasługi a także przez ministra sportu za zasługi dla sportu.

W APRIORI konsultuje dietetycznie dzieci, młodzież i dorosłych, oferuje również indywidualne plany i pakiety dietetyczne, oraz wsparcie dla sportowców wraz z pełnym planem suplementacji.
Chętnie pomaga kobietom planującym zajść w ciąże, a także mamom w żywieniu swoich dzieci.

Karina Janikowska – ZnanyLekarz.pl

Magister fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, studia licencjackie ukończyła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowałą zarówno z pacjentami w szpitalu jak i prywatnych centrach fizjoterapii.
Na co dzień pracuje z pacjentami bólowymi, ortopedycznymi, a także młodzieżą dotkniętą wadą postawy.
Bogate doświadczenie w prowadzeniu Pilates Rehabilitacyjnego.
Dla każdego pacjenta dobiera indywidualny plan terapii dostosowany do jego potrzeb, dając gwarancję szybkiego powrotu do zdrowia.
Metodyka, specjalości:
– Terapia Manualna – Szkoła Niemiecka – moduł 1
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kręgosłup szyjny, piersiowy, lędźwiowy)
– Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
– Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
– Kinesiology Taping
– Masaż
– Fizjoterapeutyczne badanie i leczenie zaburzeń napięcia mięśniowego
– Osteopatyczna Terapia Blizn
– Pilates Rehabilitacyjny

Kamila Siedlecka – ZnanyLekarz.pl

mgr Jakub Kołsut

Fizjoterapeuta

Absolwent studiów na kierunku fizjoterapia (licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie).
Zdobyte unikalne doświadczenie w pracy ze sportowcami z Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi.
Wykonuje również wizyty domowe, w ramach których pracuje z pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi oraz neurologicznymi.
Proces terapeutyczny opiera na wiedzy zdobytej na studiach oraz specjalistycznych warsztatach i szkoleniach:
– PNF (stopień podstawowy)
– Terapia Manualna – Mulligan Concept
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kolano, staw skokowy)
– Nowoczesne standardy rehabilitacji ortopedycznej (kręgosłup szyjny, piersiowy, lędźwiowy)
– Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
– Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
– Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej
– Kinesiology Taping
– Masaż
– Fizjoterapeutyczne badanie i leczenie zaburzeń napięcia mięśniowego
– Osteopatyczna Terapia Blizn
– Podstawy Kettlebell

Jakub Kołsut – ZnanyLekarz.pl

dobra próba wysiłkowa na bieżni kardiologiczna w Krakowie

Paweł Gajdarski

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Jest technikiem elektroradiologii z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Przez wiele lat pracował w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Zakładu Radiologii i Pracowni Hemodynamiki Kardiologii Interwencyjnej.

Od wielu lat wykonuje ok. 2000 testów wysiłkowych na bieżni rocznie w wysokospecjalistycznym ośrodku kardiologicznym w Krakowie.

Zaprasza wszystkich Państwa serdecznie do naszej nowej pracowni na testy i gwarantuje bezstresową oraz w pełni profesjonalną obsługę. Z naszego gabinetu wyjdziecie Państwo z uśmiechem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kontakt