Nasi lekarze, specjaliści

Nasz zespół to lekarze z najlepszych krakowskich szpitali, dbający o najwyższy poziom opieki medycznej dla swoich pacjentów.
Nie oferujemy wszystkiego, stawiamy na jakość.
Chcemy się rozwijać, dając pacjentom najlepszą opiekę. Bez zbędnych usług.

Lekarze dostępni w naszym gabinecie:

Dr n. med. Paweł Rostoff

specjalista kardiolog | internista

Specjalista kardiolog, oraz specjalista chorób wewnętrznych.
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Stypendysta Ministra Zdrowia, UJ, Grant PTK. Własną pracę doktorską obronił z wyróżnieniem w 2011r.
Od kilkunastu lat jest lekarzem w Klinice Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz pracuje w Poradni Kardiologicznej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Pawła II.
Jest autorem lub współautorem 8 rozdziałów w książkach kardiologicznych, 43 publikacji naukowych, 41 referatów na międzynarodowych kongresach i zjazdach naukowych, jest recenzentem artykułów w polskich i anglojęzycznych czasopismach naukowych – liczby te stale rosną.
W gabinecie lekarskim APRIORI wykorzystuje swoje doświadczenie i dzieli się wiedzą z pacjentami, których prowadzi, diagnozuje i leczy. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, oraz życzliwym i indywidualnym podejściem do pacjenta.

Paweł Rostoff – ZnanyLekarz.pl

lek. Krzysztof Karwat

Specjalista kardiolog

Specjalista kardiolog, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Pracuje w Oddziale Klinicznym Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Wykonuje zabiegi z zakresu kardiologii interwencyjnej oraz badania echokardiograficzne.

Jest autorem i współautorem prezentacji konferencyjnych oraz publikacji naukowych dotyczących zastosowania rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w chorobach serca.

Krzysztof Karwat – ZnanyLekarz.pl

lek. Mateusz Kózka

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Pracuje w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie. Jego zainteresowania zawodowe skupiają się na szeroko rozumianej chirurgii tętnic (tętniaki aorty i tętnic obwodowych, miażdżycowe niedokrwienie kończyn dolnych, zwężenia tętnic szyjnych) oraz chirurgii układu żylnego. Dodatkowo interesuje się pełną diagnostyką ultrasonograficzną chorób tętnic i żył.

Autor prezentacji oraz prac naukowych z zakresu chirurgii naczyniowej. Uczestnik licznych kursów i warsztatów organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU, PTChN i wiele innych. Członek zespołów badawczych w kilku międzynarodowych badaniach klinicznych.

Mateusz Kózka – ZnanyLekarz.pl

lek. Marta Sędzielewska

Lekarz w trakcie specjalizacji z endokrynologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Studia na Wydziale Lekarskim ukończyła z wyróżnieniem. W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z endokrynologii w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami w Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie przez kilka lat zdobywała doświadczenie zawodowe.

Aktualnie jest specjalizantem w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach naukowych o tematyce endokrynologicznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Posiada certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie badania USG tarczycy. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń hormonalnych – m.in. schorzeń tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy oraz otyłości, osteoporozy i zaburzeń miesiączkowania.

Marta Sędzielewska – ZnanyLekarz.pl

lek. Katarzyna Holcman

Lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz University of Rochester w stanie New York w USA. Studia ukończone z wyróżnieniem, m.in. stypendystka Ministra Zdrowia za osiągnięcia w nauce.

Jest lekarką w trakcie specjalizacji z kardiologii w renomowanym, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, Klinice Chorób Serca i Naczyń z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w: Karolinska Institutet (Stockholm, Szwecja), Universita degli Studi di Cagliari (Cagliari, Włochy). Jest doktorantem w Instytucie Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskim w Krakowie. Aktualnie zajmuje się pracą naukową z szczególnym uwzględnieniem niewydolności serca, kardiomiopatii oraz infekcyjnego zapalenia wsierdzia. Jest autorką kilkudziesięciu prac prezentowanych na międzynarodowych kongresach medycznych oraz publikacji w czasopismach naukowych.

W gabinecie lekarskim APRIORI Centrum Zdrowia konsultuje kardiologicznie oraz wykonuje USG tętnic szyjnych i kręgowych, badanie echokardiograficzne serca (echo serca) i EKG.

Katarzyna Holcman – ZnanyLekarz.pl

lek. Maksymilian Kotynia

Lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie stażu podyplomowego w 2013 r. pracował w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z kardiologii w renomowanym, Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II. Główne zainteresowania skupiają się na profilaktyce i prewencji chorób układu sercowo-naczyniowego. Stale uczestniczy w konferencjach, programach klinicznych, warsztatach, kursach USG, organizowanych i objętych nadzorem merytorycznym przez CMKP, PTU i wiele innych. Specjalizuje się w nieinwazyjnej diagnostyce kardiologicznej. Szuka prostych rozwiązań dla zdrowia w nowych technologiach.

W gabinecie lekarskim APRIORI wykonuje badanie echo serca, USG tętnic szyjnych, EKG oraz próbę wysiłkową na bieżni ruchomej. Scala zespół APRIORI dla dobra pacjenta.

Maksymilian Kotynia – ZnanyLekarz.pl

dobra próba wysiłkowa na bieżni kardiologiczna w Krakowie

Paweł Gajdarski

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

Jest technikiem elektroradiologii z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Przez wiele lat pracował w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Zakładu Radiologii i Pracowni Hemodynamiki Kardiologii Interwencyjnej.

Od wielu lat wykonuje ok. 2000 testów wysiłkowych na bieżni rocznie w wysokospecjalistycznym ośrodku kardiologicznym w Krakowie.

Zaprasza wszystkich Państwa serdecznie do naszej nowej pracowni na testy i gwarantuje bezstresową oraz w pełni profesjonalną obsługę. Z naszego gabinetu wyjdziecie Państwo z uśmiechem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kontakt